O Projekte

Bývanie v Zohorke

Projekt Rezidencia Zohorka tvorí 17 samostatne stojacich rodinných domov.  Tieto moderné 5-izbové, domy sa nachádzajú v centre obce Zohor. Ku každému rodinnému domu prislúcha krásna záhrada a 3 parkovacie státia.

Súčasťou projektu je aj vybudovanie inžinierských sietí s komunikáciou, verejným osvetlením a optickou sieťou, pre zabezpečenie dostatočného komfortu bývania. Riešené územie sa napája na miestnu komunikáciu - Muškátová ulica.

Z Bratislavy to budete mať skutočne len na skok a užívať si budete komfort bývania v rodinnom dome. Domy sú výnimočné prepracovaným dizajnom a nadštandardnou kvalitou.

Doprava

V obci sa nachádza autobusová aj vlaková zastávka. Cesta autobusom na Mlynské Nivy do centra mesta trvá 20 minút a cesta autom trvá do centra približne 15 minút. Priamo z obce je možné sa po pár kilometroch napojiť na diaľnicu D2 , ktorá nielen výrazne odbremení a zrýchli dopravu do Bratislavy, ale zároveň zhodnotí cenu Vašej novej nehnuteľnosti.

Šport

V obci sú výborné možnosti športového vyžitia, tenis, futbalové ihrisko, detské ihrisko. Susedná obec Lozorno rozširuje športové možnosti o príležitosť vyskúšať si golf. V blízkosti sa nachádza biofarma, dedinka remesiel a umenia Abeland a tiež ruina stredovekého strážneho hradu Pajštún. V Stupave je možnosť nakúpiť čerstvé a zdravé potraviny na Trhovisku na Sedliackom dvore.

Stavba

1. Podlažie

Prvé podlažie ponúka spoločnú obývaciu miestnosť s kuchyňou, samostatné izby a samostatnú kúpeľnu s wc. Z obývacej miestnosti je priamy prístup na krásnu terasu so záhradkou.

Vyhotovenie

2. Podlažie

Na druhom podlaží je naprojektovaná veľkorysá samostatná spálňa s dvomi samostatnými šatníkmi a vlastnou kúpeľnou s WC, u niektorých domov aj s ďalšou izbou.

Vyhotovenie

Navrhnuté rodinné domy sú samostatne stojace, každý na vlastnom súkromnom pozemku. Svojím riešením spĺňajú vysoké požiadavky kvality podľa aktuálnych noriem.

Každý dom má jedno nadzemné podlažie a plne obytné podkrovie so sedlovou strechou, pričom konštrukcia stavby bude zakladaná ako monolitická na betónové pásy. Ako obvodové a priečkové murivo sú navrhnuté keramické tvárnice.

Povrchová úprava domov je riešená kontaktným fasádnym systémom so štruktúrovanou omietkou príslušnej farby a obkladom.

Zdrojom vykurovania v dome bude tepelné čerpadlo. Jedná sa o bezpečný a ekologický spôsob vykurovania, ktorý je nenáročný na údržbu. Navyše spôsob, akým pracuje s energiou ho zaraďuje medzi najlacnejšie druhy vykurovania na trhu.

Domy sú napojené na infraštruktúru – verejný vodovod, kanalizácia, elektrická energia, optický kábel.